Moderní dětské pokoje

Dětský pokoj má svá vlastní pravidla. Barevné stěny, maskoti na policích nebo hromady cihel. Všechny vícebarevný – inspirovat zábavu, stimulují představivost, a především dítě musí cítit dobře ve svém pokoji. Místnost výzdoba může rychle oživit dítě, mění jen doplňky. Podívejte se, co hledat.

Barevné stěny
Interiér je krásně prezentovány, když zkombinujeme bílý nábytek s barevnými stěnami. Ne nutně se musíme rozhodnout na dvou nejoblíbenějších barev – růžové pro dívky a modré pro chlapce. Skvělá volba bude bílé puntíky proti nazelenalým nebo solární stěny. Jistě radují interiér, takže příjemnou atmosféru.
Wall se čmárat
Můžete zakázat vaše dítě barvy stěn, ale pravděpodobně ne moc, že ​​projde. Bude to jednodušší vytvořit speciální zóny, kde se vaše syn nebo dcera bude uwieczniały jeho obrazy. Za tímto účelem, je nejlepším pomalujmy speciální barva fragment na stěnový pole, po které se může volně psát. Tím se zabrání pobazgranych stěny v celém domě, a vaše batole bude moci rozvinout své vášně.
Pohádkový tapety
Nic nefunguje jako uklidňující účinek na kojence jako velké malby znázorňující oblíbené kreslené postavičky na zeď. Dívky pravděpodobně budou chtít mít své místnosti změnila do komory, princezny nebo víly, a chlapci se ocitnou v atmosféře kreslených vozů nebo roboty. Pokryjmy tapetovalo jednu stěnu tak, aby nedošlo k vytvoření dojmu chaosu. Pokud dáváte přednost minimální ozdobu být ideální pro lemování ukazující princezny Disney nebo jiné kreslené postavičky. Dekorativní proužek může také na část barvy obsažené.
“Fuzzy” dopisy
Fluffy, vyšívané tkaniny, nebo prostě papír – dopisy častěji zdobí moderní dětské pokoje našich dětí. Nejčastěji se dát je na jména nebo nápisů zdobí moderní dětské pokoje, které vyjadřují štěstí. Zajímavý problém jsou i barevné vlaječky, které najdeme v mnoha obchodech s dekoracemi. Můžeme také udělat na vlastní pěst, výběru barvy vlaječek k charakteru interiéru.