Ubytování pro rodiny s dětmi

Mnoho malých … silně spoléhat na dovolenou prodeje. … Mnoho čisté nakupující rozhlížet pro perfektní vánoční dárky, aby se zabránilo vrány v obchoďáku. Zde je sedm … taktiky

Mnoho malých e-cop silně spoléhat na Ubytování pro rodiny s dětmi prodeje. Mezitím se četné čisté zákazníci se rozhlížet po dokonalé vánoční dárky, aby se zabránilo vrány v obchoďáku. Zde je sedm účinné taktiky, které můžete provádět, aby přilákat zákazníky a okamžitě zvýšit online prodeje. Pokud budete postupovat podle taktiky v řádným způsobem, můžete vidět okamžitý výsledek.
1) Zaměřit se na Nakupování na internetu Výhody
Ubytování pro rodiny s dětmi nakupování stala velká bolest hlavy pro mnoho spotřebitelů. Někteří nemají rádi davy v obchoďáku, mnozí nejsou jisti, co koupit; lidé jsou obvykle “nemají čas” jít nakupovat. Proto je nutné zdůraznit následující výhody, které můžete zvážit nabídnout: pohodlnější a bezpečnější nakupování, velké slevy, daň z obratu není, rychlé dodání, nebo vyrovnává dopravu zdarma. Jedním slovem, mohou spotřebitelé ušetřit velké peníze při nákupu na internetovém obchodě.
2) učinit nabídku Nikdo nemůže odolat
Každý, kdo navštíví váš obchod může být vyhlídka pro vaši zboží. Udělat exkluzivní on-line nabídku, že návštěvník může využít, jako je sleva, peněžní slevy, doprava zdarma, koupit jeden brát jeden volný obchod, atd. Například, on-line klenotnictví http://www.AllNaturalStuff.com nabízí dopravu zdarma a slevy na všechny své zboží. Existuje mnoho kreativních způsobů, jak dát své vyhlídky speciální nabídku nelze odmítnout. Budete přitahovat maximální počet zákazníků, když vám nabídnout dobrý obchod se nemohou dostat z dalších online obchodů a vašich konkurentů.
3) Vypracovat Cash & slevě slevový kupón Program
Pokud nemáte v hotovosti slevy nebo slevového kupónu programu, pak vytvořit tím, že nabízí online tisknutelné kupón, který vyhlídky můžete stáhnout Mail-in slevy, když zadat objednávku a / nebo nové objednávky. Kupony byly ukázal jako velmi účinný pro mnoho on-line obchodů. To poskytuje dodatečnou pobídku pro nakupující strávit dolarů navíc. Kouzlo se podmínky pro svůj kupónem programu. Nezapomeňte povzbudit zákazníky (wakacje z dziećmi) vytisknout a dát pryč své slevové kupony svým přátelům.
4) Sdílet Napsali vašich zákazníků
Váš obchod může být nové pro mnoho on-line nakupujících. Mnoho vyhlídky mohou zvážit vyprázdnění jejich nákupní košík, než odejdou. Pokud máte nějaké spokojených zákazníků s vašimi službami a produkty, měli byste je zobrazovat na svých stránkách k posílení důvěry zákazníků a jejich víru na vaše podnikání. Spokojenost zákazníka je problém číslo jedna pro on-line obchodu. Zvažte nabízejí liberální záruku vrácení peněz politiky.
5) zobrazit vaše návratové politiky a Prohlášení o ochraně soukromí

Mnoho e-cop mi položil stejnou otázku: “Můj obchod dostane spoustu hitů, ale nebudu dělat žádné prodeje Co dělám špatně?” Tolikrát, když jsem navštívit takové stránky, to není těžké najít problém. Některé z webových stránek chybí základní detaily na návratovou politikou a prohlášení o ochraně soukromí. Je pochopitelné, že návštěvníci nebudou kupovat, pokud nejsou zobrazeny návratové politiky a soukromí prohlášení. Pro posílení důvěry spotřebitelů, měli byste mít návratové politiky a soukromí, na ochranu zájmů spotřebitelů.
6) komunikovat se svými Store návštěvníků a nakupujících

Máte-li loď zboží přes UPS nebo USPS, potom přidejte odkaz na UPS nebo USPS tak, že vy a vaši zákazníci mohou sledovat dodávky online. Tam jsou některé e-commerce hodnocení programy, které by vás mohly zvážit účast, jako je VeriSign.com, Better Business Bureau Online, ePublicEye.com. Stránky s jejich loga mít velký dopad na důvěru spotřebitelů. Navíc, neodkládejte vaše odpovědi na dotazy zákazníků. Můžete přidat online nástroje zákaznické podpory, jako je HumanClick.com nebo LiveHelper.com na své webové stránky, takže můžete poskytnout okamžitou pomoc vyhlídky, kteří jsou na návštěvě vašeho obchodu.
7) Aktualizace vašeho inventáře Status
On-line zákazníci se nikdy nezapomenu noční můry, s velkými internetovými zařízeními, které nejsou na lodi rozkazy poslední vánoční kvůli nedostatku svých zásob. Mnoho zákazníci odmítají vrátit se stejnou e-cop v letošním roce. Pokud nemáte dostatek zásoby na konkrétní zboží, pak je odstranit z vašeho online katalogu, aby se vaše webové stránky aktualizovány!
V conclusionArticle Podání, trvat několik minut, aby přezkoumaly své on-line obchod a provést potřebné úpravy aktuální operaci. Budete překvapeni, že je prostor pro výrobu vylepšení. Menší zlepšení může mít za následek zvýšení prodeje okamžitě. Několik vylepšení nebo úpravy vašeho online provoz může způsobit neočekávané zvýšení vašeho celkového objemu prodeje v této sezoně.